• "BĄDŹ EKO" - ZAPROSZENIE DO KONKURSU

• 02.05.2023 16:50
      • Zapraszamy uczniów klas IV-VI do udziału w konkursie – „Bądź Eko”. Konkurs ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej i przyrodniczej dzieci i młodzieży. Przedmiotem konkursu jest dokumentacja działań prowadzonych na rzecz ochrony środowiska i przyrody w ciągu 7 dni. Obowiązują prace formatu A4.
      • W pracy musi się znaleźć tabela działań  zawierająca daty i wyszczególnienie zadań. Oprócz tabeli należy dołączyć opis własnych obserwacji, fotografie, rysunki, własne wnioski. Prace należy dostarczyć do p. Małgorzaty Dutki  w terminie do 12 maja 2023 r. Szczegółowych wskazówek udziela  Małgorzata Dutka w sali 303. Dla zwycięzców przewidziano drobne upominki, dla wszystkich uczestników zdrowe przekąski. Zachęcamy do udziału w konkursie.