• XX JUBILEUSZOWY KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA ORTOGRAFII"

• 03.06.2022 23:28
      • 19 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole XX Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie klas II i III z 7 szkół podstawowych walczyli o zaszczytny tytuł "Mistrz Ortografii klas II" oraz "Mistrz Ortografii klas III". Natomiast szkoła, której reprezentanci łącznie zdobyli największą ilość punktów otrzymała Puchar Dyrektora Szkoły.

• Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z bardzo trudnymi krzyżówkami ortograficznymi, rozwiązać rebusy, rozwikłać zagadki, a także udowodnić, że reguły ortograficzne "mają w małym palcu".

Z łamigłówkami ortograficznymi najlepiej poradziły sobie: w kategorii klas II Zofia Szajkowska ze Społecznej Szkoły Podstawowej STO oraz w kategorii klas III Milena Rak również ze Społecznej Szkoły Podstawowej STO.

Puchar Dyrektora Szkoły w tym roku wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 35.

KLASY DRUGIE:

II MIEJSCE - ANTONI KRYŚ - SP 35

III MIEJSCE - JAKUB IRZEMSKI - 48

IV MIEJSCE - MICHALINA LICHT-STALA - Społeczna Szkoła Podstawowa STO

KLASY TRZECIE:

II MIEJSCE - WERONIKA ANDRUSZKIEWICZ - SP 35

III MIEJSCE - OKSANA PATA - SP 15

IV MIEJSCE - NATALIA KRÓL - SP 1

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do nas za rok.

Organizatorki:

Anna Zdobylak