• „Latarnie morskie Pomorza Zachodniego”

• 23.01.2022 17:41
      • „MORZE  PRZYGODY - Z  WIATREM  W  ŻAGLACH”

V Międzyszkolny konkurs plastyczno-techniczny

„Latarnie morskie Pomorza Zachodniego”

ORGANIZATOR:
        Szkolne Koło Edukacji Morskiej działające przy Szkole Podstawowej nr 54 w Szczecinie

(Wiesława Kalinowska, Julia Sołtys)

• CELE KONKURSU:

1. rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań tematyką morską;
        2. popularyzowanie wiedzy na temat latarni morskich Pomorza Zachodniego;
        3. rozwijanie dziecięcej wyobraźni;
        4. kształtowanie poczucia estetyki;
        5. rozwijanie zdolności manualnych dzieci;
        6. prezentacja zdolności plastycznych I technicznych uczniów szczecińskich szkół.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Przedmiotem konkursu są prace wykonane zgodnie z wizerunkiem danej latarni

Pomorza Zachodniego.

1. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:

- klasy 1-3: praca plastyczna w formie plakatu wykonana dowolną techniką

- klasy 4-8: praca plastyczno-techniczna przestrzenna

1. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę.
        2. Ocenie komisji będą podlegały  prace wykonane indywidualnie.
        3. Opis pracy (wydruk komputerowy) : rodzaj latarni, imię i nazwisko, wiek autora, szkoła, klasa, imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna.
        4. Przekazanie pracy na konkurs jest równoznaczne ze zgodą na umieszczenie jej na wystawie szkoły i publikację fotografii na stronie internetowej szkoły.
        5. Prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście w terminie do 28.02.2022 r. do Szkoły Podstawowej nr 54 ul. Rayskiego 9, 72-426 Szczecin.
        6. Komisja konkursowa dokona oceny prac i przyznania miejsc i nagród w dwóch kategoriach wiekowych.
        7. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się 9 marca 2022 r. Wyniki konkursu wraz z wystawą  zostaną zaprezentowane w holu SP 54 w Szczecinie oraz ogłoszone na stronie internetowej SP 54. (W tym roku szkolnym nie będzie uroczystego finału ze względu na panującą pandemię COVID 19).
        8. Odbiór nagród tylko przez opiekunów laureatów w marcu 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 54 w Szczecinie w wyznaczonych dniach. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu.
        9.  Nie przesyłamy nagród do placówek
        10. udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażenie zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych wyłącznie do prawidłowego przeprowadzenia konkursu.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają organizatorki konkursu:

w.kalinowska@sp54.szczecin.pl  lub  j.soltys@sp54.szczecin.pl

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!