• “MORZE PRZYGODY – Z WIATREM W ŻAGLACH”

• 23.01.2022 16:28
      • Szkolne Koło Edukacji Morskiej
                             Uczniowie klas 1 – 8 uczestniczą w zajęciach Szkolnego Koła Edukacji Morskiej, którego celem jest:
      • - popularyzowanie wiedzy o morskim charakterze Szczecina i Pomorza Zachodniego

- poszerzenie wiedzy o morzu i regionie,

- poznawanie i propagowanie tradycji morskich, zwyczajów oraz etykiety żeglarskiej,

- kształtowanie postaw osobowościowych u uczniów m. in. koleżeńskości, sumienności,

odpowiedzialności i pracy w zespole,

- kształtowanie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

W tym roku do Koła dołączyli uczniowie klasy 2c. Aby mogli zostać pasowani na uczestników Szkolnego Koła Edukacji Morskiej, uczniowie wzięli udział w przygotowanych dla nich zadaniach ściśle związanych z tematyką morską.

Dodatkowo, uczniowie wspólnie wykonali plakat ukazujący morskie zwierzęta i rośliny. Przed nami kolejne morskie wyzwania.

Zachęcamy do przyłączenia się!  AHOJ