• KOSMICZNA PRZYGODA

• 29.05.2023 13:14
      • Podczas piątej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci dowiedziały się czym jest wszechświat, a także poznały najbliższe otoczenie Ziemi, w tym planety Układu Słonecznego.
      • Uczniowie z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem uczestniczyli w lekcji, podczas której wyjaśniali pojęcia "wszechświat", "galaktyka", "planeta" czy "kosmos", oglądali prezentację wszystkich planet Układu Słonecznego oraz dowiedzieli się jakie są efekty działalności człowieka w kosmosie.

Zaciekawienie dzieci tematyką astronomii było ogromne. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali makiety i plakaty ukazujące Układ Słoneczny oraz poszczególne elementy wszechświata.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: