• BEZPIECZNY INTERNAUTA

• 24.04.2023 22:09
      • Podczas czwartej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci poszerzały swoją  wiedzę o zagadnienia związane z Internetem. Kluczowym elementem lekcji była prezentacja zagrożeń i zasad bezpieczeństwa w sieci.
      • Dzieciom zostało przedstawione  pojęcia "Internet", zapoznały się z czynnościami, które można robić „w sieci”. Ważnym elementem lekcji była prezentacja zagrożeń, które czyhają Internecie. Nauczyciele szczegółowo omówili zasady bezpieczeństwa, których przestrzeganie sprawi, że korzystanie z Internetu będzie bezpieczne. W efekcie tych działań uczniowie nabyli  wiedzę o najważniejszych zagrożeniach i zasadach bezpieczeństwa w sieci.

Cel ogólny lekcji, jakim była promocja bezpieczeństwa wśród najmłodszych użytkowników Internetu stał się priorytetowy zarówno dla nauczycieli prowadzących zajęcia, jak i dla rodziców, którzy aktywnie przyłączyli się do tworzenia plakatów.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: