• NIEPODLEGŁOŚĆ NA 104

• 27.02.2023 11:14
      • 11 listopada obchodziliśmy uroczystość odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu Polska — po długich latach niewoli, znowu stała się wolna. Polacy, którzy żyli w tym czasie, przetrwali i zwyciężyli. Dzięki nim możemy dzisiaj żyć w wolnym kraju.

Na pamiątkę odzyskania niepodległości każdego roku w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców” realizowana jest lekcja nawiązująca do Narodowego Święta Niepodległości.

• Podczas trzeciej lekcji dzieci poszerzały wiedzę o symbolach narodowych, ojcach polskiej niepodległości, a także poznały takie terminy jak: „patriotyzm” oraz „patriotyzm lokalny”.

Założonym przez organizatorów celem lekcji było poszerzenie i utrwalenie wiedzy o symbolach narodowych Polski i postaciach, które miały znaczący wpływ na odzyskanie niepodległości.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: